1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

Опубліковано: 1-10-2020

1 жовтня в Україні відзначають Міжнародний день людей похилого віку і День ветерана. Ці свята – це зайвий привід подякувати нашим батькам, ветеранам, людям старшого покоління за їхній внесок у розбудову нашої держави та багаторічну самовіддану працю.

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Міцного здоров`я вам, душевного спокою, злагоди, благополуччя та мирного неба над головою!

Окремо хочеться подякувати усім працівникам відповідних установ, служб, управлiнь та органiзацiй району, які за покликом серця стають підтримкою та допомогою для людей поважного віку.

Вадим Пасічнюк

Голова Таращанської районної державної адміністрації