До Міжнародного дня людей похилого віку

Опубліковано: 1-10-2020

З лютого 2018 року у структурі територіального центру соціального обслуговування функціонує Університет ІІІ віку. На факультеті «Основи медицини та здорового способу життя» слухачі із задоволенням відвідують лекції, які проводять психолог тер центру Васькевич Я.В., сімейний лікар Ліщина Т.М. На час карантину було внесено зміни і у діяльність Університету. Але життя триває і особливо зараз люди поважного віку потребують психологічної та моральної підтримки. Напередодні Міжнародного дня людей поважного віку у відділенні денного перебування, де і функціонує Університет ІІІ віку, введено нову послугу: аромо- та спелео- терапію. Дотримуючись карантинних обмежень, проводяться сеанси аромотерапії та спелеотерапії для двох підопічних з використанням різних масел на фоні заспокійливого музичного супроводу. Послуга надається за направленням сімейного лікаря.  Традиційно, щороку до Міжнародного дня людей поважного віку  у територіальному центрі соціального обслуговування триває акція «Допоможи ближньому»:  16 пенсіонерів отримали 230 кг картоплі на загальну суму 2300 грн.