Прес-реліз Білоцерківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області

Опубліковано: 27-10-2020

Декретні виплати від управління Фонду соцстраху Київщини зросли на 13,9% за підсумками трьох кварталів

Середньоденний розмір допомоги по вагітності та пологах від управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області зріс на 13,9% за підсумками трьох кварталів цього року порівняно з тим же періодом минулого року. Він склав 278,76 грн за кожен день перебування у відпустці по вагітності та пологах, яка у загальних випадках триває 126 календарних днів.

За оперативними даними упродовж трьох кварталів Фонд виплатив допомог по вагітності та пологах на загальну суму 151 млн гривень. Зазначимо, у січні–вересні ФССУ фінансував заяви-розрахунки на виплату зазначених допомог, які були подані роботодавцями з грудня 2019 року по вересень 2020 року.

Виплата допомог по тимчасовій втраті працездатності і по вагітності та пологах здійснюється Фондом у оперативному режимі упродовж одного робочого дня.

Для отримання допомоги по вагітності та пологах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, отриманий листок непрацездатності необхідно передати роботодавцю не пізніше 12 календарних місяців з дня закінчення відпустки у зв’язку із вагітністю та пологами. У разі роботи за сумісництвом надається копія листка непрацездатності, засвідчена підписом керівника і печаткою за основним місцем роботи. Фонд перераховує допомогу на підставі отриманої від роботодавця заяви-розрахунку.

Георгій Галиць провів нараду щодо випадку смерті сім’ї медиків в Таращі на Київщині

Сьогодні, 23 жовтня, в. о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Георгій Галиць провів нараду щодо випадку смерті сім’ї медичних працівників Галини та Валентина Степченків, що стався в місті Тараща Київської області на початку жовтня цього року. Подія набула широкого розголосу, тому Фонд соціального страхування України взяв цей страховий випадок на особливий контроль.

Керівник обласного управління доручив вжити вичерпних заходів щодо оперативного розслідування випадку смерті медичних працівників з причин, пов’язаних з інфікуванням COVID-19 під час виконання професійних обов’язків в умовах підвищеного ризику зараження та забезпечити сприяння в оформленні опікунства дитини, тринадцятирічного Антона Степченка, який залишився без батьківського піклування.

Георгій Галиць провів нараду щодо дотримання фінансової дисципліни в управлінні

Головні пріоритети в роботі кожної установи – дотримання фінансово-бюджетної дисципліни та ефективне і раціональне використання коштів. На цьому наголосив в.о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Георгій Галиць 26 жовтня під час селекторної наради з начальниками та спеціалістами відділень, які мають право другого підпису на фінансових документах. За його словами, між управлінням та відділеннями має бути ефективна робота в частині дотримання фінансової дисципліни та вироблено механізм співпраці.

У ході наради також йшлося про вжиття вичерпних заходів щодо суттєвого скорочення кількості незавершених розслідувань випадків гострого професійного захворювання медичних працівників та інших працівників, що пов’язані з виконанням професійних обов’язків в умовах підвищеного ризику захворювання на Covid-19. «Сучасні реалії диктують нам свої правила. Статистика по Київській області невтішна, тому має бути забезпечена своєчасна реакція на численні випадки захворювань серед медиків, - сказав Георгій Галиць. – Прихід нових страхових випадків має корелюватися з розслідуванням старих». Керівник обласного управління наголосив на посиленні інформаційно-роз’яснювальної роботи серед потерпілих, членів сімей померлих ще під час розслідування гострого професійного захворювання та наданні їм всебічної підтримки і допомоги в отриманні документів, необхідних для проведення виплат.

Обговорено під час наради і забезпечення контролю за здійсненням видатків Фонду на матеріальне забезпечення через їх суттєве зростання у жовтні цього року.

Георгій Галиць доручив відділенням здійснити аналіз по кожному страхувальнику регіону, які мають значні витрати на допомогу по тимчасовій непрацездатності.