Таращанський районний сектор Головного управління державної служби НС України в Київській області

Проведено перевірку стану зовнішнього протипожежного водопостачання м. Тараща

Опубліковано: 22-10-2020

Одним із факторів успішного гасіння пожеж та ліквідації різного роду надзвичайних ситуацій, окрім, безперечно, професійності рятувальників, є й добре розвинена структура протипожежного водопостачання приватних підприємств. Недоліки цього, як засвідчує практика, ускладнюють роботу пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС під час ліквідації пожеж, наслідків аварій та стихійних лих, адже виникає необхідність підвозу води до місця проведення робіт, що, в свою чергу, збільшує час роботи особового складу на пожежі, кількість завданих матеріальних збитків, а  нерідко – й людські трагедії. Щоб запобігти таким ситуаціям, рятувальники Таращанського районного сектора 22 жовтня провели перевірку стану зовнішнього  протипожежного водопостачання м. Тараща. Перевірявся стан зовнішньої кришки колодязя у разі захаращення, якої виконуються роботи по розчищенню, внутрішній стан колодязя, наявність покажчика та відповідність координат місця знаходження пожежного гідранта в разі відсутності якого червоною фарбою наносяться координати місця знаходження.  Також під час перевірок коригувались довідники та відомості протипожежного водопостачання та планувалась робота по перевірці пожежного гідранта з пуском води.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


детальніше...

Відпрацювання приватного житлового сектору Таращанського району

Опубліковано: 22-10-2020

З метою запобігання надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий пожежонебезпечний період 21 жовтня рятувальники 15-ДПРЧ м. Тараща продовжують відпрацювання приватного житлового сектору Таращанського району. В ході проведення рейду співробітники роз’яснили населенню правила пожежної безпеки в побуті та під час виявлення підозрілих вибухонебезпечних придметів. Під час проведення рейду рятувальники вручили населенню тематичні листівки та наголосили, що під час виникнення надзвичайної ситуації необхідно одразу телефонувати до Служби порятунку за телефоном «101».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


детальніше...

Проведено господарчий день в підрозділі

Опубліковано: 20-10-2020

20 жовтня   особовим складом чергового караулу  15-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Тараща проведено господарчий день в підрозділі.
При цьому було здійснено такі заходи як: прибирання тереторії та клумб , прибирання приміщень з використанням дезрозчину та обробка ним техніки і ПТО.
Метою проведення подібних заходів є забезпечення чистоти щодо попередження розповсюдження вірусних хвороб та порядку в підрозділі, що створює кращі умови для особового складу у несенні служби.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


детальніше...

Проведено відпрацювання м. Тараща

Опубліковано: 19-10-2020

З метою запобіганню виникненню пожеж та загибелі людей на них, рятувальники Таращанщини 19 жовтня провели  відпрацювання  м. Тараща.
Під час заходу вогнеборці нагадали громадянам основні вимоги правил пожежної безпеки, довели статистику виникнення пожеж, вказавши на їх основні причини, навели приклади пожеж із летальними наслідками та випадки отруєння громадян грибами, акцентували увагу батьків на виникненні пожеж через дитячі пустощі з вогнем. 
Крім того, громадяни дізнались, що кожен з них може навіть на власному подвір’ї виявити старий снаряд, який пролежав у товщі ґрунту ще з часів Другої світової війни. Проте земля має властивість виштовхувати чужорідні для неї предмети. Тому наразі дуже часто люди виявляють вибухонебезпечні предмети будь де. З огляду на це, варто знати, як діяти у такому випадку. 
Під час проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи громадяни отримали від працівників Служби порятунку тематичні протипожежні пам’ятки.
 
 
 
 
 
 
 
 


детальніше...

Фахівцями Таращанського районного сектору проведено акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

Опубліковано: 16-10-2020

З метою ознайомлення та навчання дітей основам пожежної безпеки, роз’яснення різноманітних аспектів безпеки життєдіяльності та популяризації професії рятувальника 16 жовтня фахівцями Таращанського районного сектору проведено акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!». Рятувальники завітали до малюків  ДНЗ  "Казка" с. Лука Таращанського району.
Рятувальники звернули увагу дітей на основні правила безпечної поведінки вдома , застерегли дітей від небезпечних ігор із сірниками й запальничками. Присутні дізналися від рятувальників про заходи безпеки у разі знаходження вибухонебезпечних або схожих на них підозрілих предметів. Їм розповіли, як правильно викликати Службу порятунку, які є номери телефонів екстрених служб. 
Урок вийшов досить активним, діти уважно слухали, а інколи задавали питання, на запитання рятувальників дітки відповідали жваво і швидко. Діти та адміністрація навчального закладу подякували гостям за корисну та пізнавальну інформацію. Нагадаймо робота з дітьми, це запорука безпечного майбутнього!
 
 
 
 
 
 
 
 
 


детальніше...

Профілактичних рейд з жителями Ріжецької сільської ради

Опубліковано: 16-10-2020

15 жовтня фахівці Таращанського районного сектору провели профілактичних рейд з жителями Ріжецької сільської ради.
Рятувальники пояснили людям, що до виникнення пожежі у житловому секторі може призвести чимало факторів. Тому, спілкуючись з людьми, фахівці ДСНС навчили людей основних правил безпеки. Вогнеборці нагадали селянам заходи безпечного користування електроприладами, застерегли людей від перевантаження електромережі, навчили правил безпеки під час експлуатації газових приладів та установок. Також громадянам було роз’яснено правила використання пічного опалення та дії під час виявлення невідомих вибухонебезпечних придметів.
Щоб почуті правила безпеки засвоювались краще, рятувальники у ході рейду роздавали людям листівки на протипожежну тематику.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


детальніше...

Відпрацьовано норматив " ЗІЗОД на свіжому повітрі"

Опубліковано: 16-10-2020

13 жовтня з особовим складом чергового караулу 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Тараща було відпрацьовано норматив " ЗІЗОД на свіжому повітрі" згідно з розкладом занять.
Перед проведенням заняття особовий склад було проінструктовано відповідно до інструкцій з охорони праці, які необхідні для забезпечення чіткого, своєчасного та безпечного виконання вправи.
Метою проведення даних занять є розвиток фізичних, моральних і психологічних якостей, необхідних для виконання професійно-службових обов'язків.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


детальніше...

Проведено позапланову перевірку

Опубліковано: 12-10-2020

12 жовтня рятувальниками Таращанського РС ГУ ДСНС України у Київській області проведено позапланову перевірку стану додержання та виконання вимог законодавства України з питань пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту виборчої дільниці розташованої в НВК с. Станишівка.
Надзвичайники звертали увагу на стан шляхів евакуації, справність електрообладнання, обладнання приміщень будівель системи протипожежного захисту (пожежна сигналізація, блискавкозахист).
З персоналом також було проведено інструктажі на протипожежну тематику, надзвичайники пояснили працівникам як приводити в експлуатацію вогнегасники, а також як необхідно діяти у випадку виникнення пожежі.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


детальніше...

Відбулась нарада з особовим складом Таращанського районного сектору та 15 ДПРЧ

Опубліковано: 9-10-2020

9 жовтня у приміщенні  15 Державної пожежно-рятувальної частини м. Тараща відбулась нарада з особовим складом Таращанського районного сектору та 15 ДПРЧ щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час  місцевих виборів.
Особовий склад був проінструктований щодо дотримання законодавства України, заходів безпеки під час виконання службових обов`язків на виборчих дільницях, було доведено вимоги антикорупційного законодавства та наголошено на нейтральній позиції працівників ДСНС до політичних та партійних рухів, що утворюються перед черговими місцевими виборами.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


детальніше...